VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.02.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj VII Niedzielę Zwykłą.  W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu Msze Święte odprawiane będą w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 18.00. We wtorek i czwartek Mszy Świętej nie będzie.
  3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
  4. W piątek 1 marca o godz. 17.30 w auli Św. Jana Pawła II spotkanie Kręgu Biblijnego, na które Pani Katechetka Agnieszka Halicka zaprasza klasy VII i młodzież starszą.
  5. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź święta w I Piątek od godz. 17.30. Odwiedziny chorych z Skramentami Świętymi w godzinach przedpołudniowych.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.