VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.03.2019 r.

1. Dzisiaj przeżywamy VIII Niedzielę Zwykłą. Jest to I niedziela miesiąca, dlatego po każdej Mszy Św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W najbliższym tygodniu Msze Święte będą odprawiane o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek i wtorek od godz. 17.30 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu przed Popielcem. W tym czasie będzie również możliwość spowiedzi świętej.
  4. W najbliższą środę przypada POPIELEC. Przez symboliczny gest posypania naszych głów popiołem w czasie liturgii tego dnia wkroczymy w okres Wielkiego Postu. W tym dniu gromadzimy się na Mszy św. o godz. 18.00. W środę Popielcową obowiązuje nas post ścisły.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  6. W I Czwartek miesiąca zapraszamy Wszystkich na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00.
  7. W poniedziałek o godz. 18.30 zebranie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast w środę podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 poświęcenie świec do I Komunii Świętej.
  8. Rozpoczynają się  nabożeństwa wielkopostne. Już w tym tygodniu w piątek pierwsza  Droga Krzyżowa. Serdeczne zaproszenie do udziału w tych nabożeństwach kierujemy nie tylko do dorosłych, ale przede wszystkim do dzieci i młodzieży.
    Droga Krzyżowa będzie odprawiana w naszym kościele w piątki o godz. 17.30,  a po niej Msza Święta wieczorna.
    Gorzkie Żale będą odprawiane we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.
  9. Składam serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc przy kościele i Parafii w minionym tygodniu.