NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ – 24.03.2024 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Męki Pańskiej. Gorzkie Żale dziś o godz. 17.30.
  2. Rozpoczyna się bogata liturgia Wielkiego Tygodnia,  która ma nas bezpośrednio wprowadzić w przeżywanie tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego.
    Wielki Czwartek - Msza Święta Wieczerzy Pańskiej godz. 18.00. Po liturgii wspólne śpiewanie pieśni „Ogrodzie Oliwny.”
    Wielki Piątek - Liturgia Męki Pańskiej godz. 18.00, Droga Krzyżowa godz.  21.00
    Wielka Sobota - Wigilia Paschalna godz. 20.00
  3. Możliwość spowiedzi św. w poniedziałek i wtorek przed Mszą Świętą wieczorną.
  4. Poświęcenie Pokarmów w Wielką Sobotę o godz. 10.30, 12.00 i 15.00, a w Rędzinie o godz. 11.30.
    ADORACJA w Wielki Piątek od 9.00 do 17.30
    ADORACJA w Wielką Sobotę od godz. 9.00 do 15.30.

Postarajmy się znaleźć czas na chwilę modlitwy przy Bożym Grobie.
  5. MSZE ŚWIĘTE w pierwszy i drugi Dzień Świąt: godz. 9.00, 10.30 (w Rędzinie), 12.00 i 18.00.
  6. Od Wielkiego Piątku do II Niedzieli Wielkanocnej przed wieczornym nabożeństwem będzie Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia o pokój na świecie!
  7. Od Wigilii Paschalnej rozpoczynamy WIELKĄ (dziewięcioletnią) NOWENNĘ PRZED JUBILEUSZEM DWUTYSIĄCLECIA ODKUPIENIA (2023-2033).
    CEL NOWENNY: Odrodzenie i umocnienie wiary w polskim narodzie w obliczu gwałtownie postępujących procesów laicyzacyjnych, jak również dziękczynienie oraz uwielbienie Boga w Trójcy Jedynego za ten ogrom Jego miłosierdzia.
  8. W przedsionku kościoła zbierane są ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na ubezpieczenie kościoła i kaplic. Zbiórka na te cele będzie we wszystkie niedziele Wielkiego Postu. Można także złożyć ofiarę dokonując przelewu na konto Parafii p.w. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, ul. Osobowicka 129, 51-004 Wrocław.
    Konto nr: 91 1090 2398 0000 0001 0347 6671
    /z dopiskiem: na cele kultu religijnego/.
    Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  9. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele, oraz za ofiary złożone na ubezpieczenie i na kwiaty do Bożego Grobu zarówno w kościele, jak też na konto parafii. Bardzo dziękuję też za pracę na Św. Wzgórzu i ofiary składane na potrzeby Sanktuarium.