Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia (Opera, Firefox, Chrome, IE).

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – 26.11.2023 r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.   Kolekta mszalna, zgodnie z zarządzeniem Kurii Wrocławskiej przeznaczona jest na budowę nowych kościołów. W przyszłą niedzielę – pierwszą Adwentu po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Msze święte w tym tygodniu odprawiane będą o godz. 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy o godz. 18.00.
  4. We wtorek 28 listopada po Mszy Świętej wieczornej w naszej auli odbędzie się   spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas i Rady parafialnej. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  5. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 17.30. Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi będą przed świętami 22 grudnia przed południem.
  6. Dzisiaj do puszek przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na pomoc Parafialnemu Zespołowi Caritas na organizację św. Mikołaja dla dzieci i Wigilię Parafialną.
  7. W przyszłą niedzielę PZC będzie rozprowadzał świece wigilijne z których dochód przeznaczony jest na cele charytatywne.
  8. W przyszłą niedzielę – I Adwentu w kościele po każdej Mszy Świętej będzie można nabyć opłatki wigilijne. Opłatki nie będą roznoszone do domów! Zaopatrujemy się w nie w naszym kościele we wszystkie niedziele adwentu.
  9. Składam serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.