XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.07.2024 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XVI Niedzielę zwykłą.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Św. Krzysztofa. Szczególnie modlimy się za kierowców i podróżujących. W przyszłą niedzielę 28 lipca, na zakończenie tygodnia po Mszy Świętej o godz. 12.00 będzie poświęcenie pojazdów. Zostanie też przeprowadzona do puszek zbiórka po wszystkich Mszach Świętych w ramach akcji „1 grosz za 1 km” na środki transportu dla misjonarzy jako podziękowanie za szczęśliwe podróże.
  3. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą w środę i piątek o godz. 9.00, w sobotę o godz. 18.00, a w poniedziałek, wtorek i czwartek Mszy Świętej nie będzie.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy w środę o godz. 9.00.
  5. Kancelaria Parafialna w miesiącach lipcu i sierpniu czynna w dni powszednie bezpośrednio po odprawianych Mszach św. Można też kontaktować się telefonicznie pod nr 691 361 407.
  6. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.