Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia (Opera, Firefox, Chrome, IE).

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022 r.

 

 1. Dzisiaj przeżywamy 26 Niedzielę Zwykłą.
 2. Msze Święte w tygodniu odprawiane będą o godz. 18.00. We   wtorek, środę i czwartek przed Mszą Świętą zapraszamy na Triduum ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
 3. Spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania we wtorek i środę o godz. 18.30 w kościele.
 4. Spowiedź święta przed odpustem i dla kandydatów do bierzmowania w czwartek od godz. 18.15 do 19.30.
 5. W piątek 30 września  w naszej Parafii przeżywać będziemy Patronalne święto – odpust ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zapraszamy na Mszę Świętą odpustową o godz. 18.00, której przewodniczył będzie i udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży J. E. Ks. Bp Maciej Małyga.
  Tradycyjnie poświęcone zostaną róże, które na tę uroczystość przyniesiemy.    
  Na Odpust Parafialny bardzo serdecznie Wszystkich Parafian i Gości zapraszamy!
  Tradycyjnie taca w tym dniu przeznaczona będzie na pomoc Siostrom Karmelitankom, których klasztor znajduje się we Wrocławiu przy ul. Karłowicza 1.
 6. Od 1 października przez cały miesiąc nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Po nabożeństwie o godz. 18.00 Msza święta. Bardzo proszę Rodziców o przypominanie i posyłanie dzieci i młodzież na różaniec!
 7. W sobotę 1 października o godz. 12.00 Msza Święta na Świętym Wzgórzu pod przewodnictwem ks. Ryszarda Skocza i doroczna już X Pielgrzymka Stowarzyszenia „OAZA”.
 8. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i Parafii w minionym tygodniu.