Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia (Opera, Firefox, Chrome, IE).

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.10.2018 r.

 1. Dzisiaj 29 niedziela zwykła. Obchodzimy Światowy Dzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji świętych i wspomagamy je materialnie. Po każdej Mszy Świętej zbierane będą ofiary na pomoc misjom. Popołudniu nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy!
 2. W tym tygodniu nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30, a po nim, o godz. 18.00  Msza Święta wieczorna.
 3. W poniedziałek 22 października przypada wspomnienie Św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00.
 4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30, połączoną z nabożeństwem różańcowym.
 5. Naszym chrześcijańskim obowiązkiem jest pamięć o zmarłych. Powinna ona wyrażać się przede wszystkim przez modlitwę. Stąd w miesiącu listopadzie w sposób szczególny modlimy się za zmarłych na nabożeństwach wypominkowych. Dzisiaj i w najbliższych dniach do rodzin naszej parafii przekazane będą kartki wypominkowe. Na kopercie oprócz nazwiska rodziny jest wypisana data określająca dzień modlitwy za zmarłych, których imiona wymienimy na kartce.
  Nabożeństwo wypominkowe będzie odprawiane od 2 listopada o godz. 17.30.
  Kartki wypominkowe proszę składać na tacę lub w zakrystii.
  Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
 6. Dziękuję za pomoc przy kościele i Parafii w minionym tygodniu.