Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia (Opera, Firefox, Chrome, IE).

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02.2018 r.

 

 1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 17.15 „GORZKIE ŻALE” - nabożeństwo ku czci Męki  Pańskiej. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie.
 2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00.
 3. W piątek DROGA KRZYŻOWA o godz. 17.30. 
 4. W nadchodzącym tygodniu Msze Święte odprawiane będą  o godz. 18.00.
 5. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w naszej parafii rozpoczną się w III  niedzielę Wielkiego Postu – 4 marca. Poprowadzi je O. Zbigniew Zalewski – Sercanin. W tym samym czasie będą rekolekcje dla dzieci szkolnych.
 6. W przyszłą niedzielę, zgodnie z zarządzeniem Kurii Wrocławskiej do puszek przed kościołem zbierane będą ofiary na potrzeby misji afrykańskich.
 7. Parafialny Zespół Caritas w przedsionku kościoła rozprowadza świece – paschaliki i baranki wielkanocne z czekolady w ramach akcji Jałmużna Wielkopostna. Proponujemy też włączenie się do akcji „Talent Miłosierdzia”. Dochód przeznaczony jest na pomoc najbiedniejszym.
 8. Dzisiaj w przedsionku kościoła zbierane są ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na ubezpieczenie kościoła i kaplic. Zbiórka na te cele będzie we wszystkie niedziele Wielkiego Postu. Można także złożyć ofiarę dokonując przelewu na konto Parafii p.w. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, ul. Osobowicka 129, 51-004 Wrocław.
  Konto nr 91 1090 2398 0000 0001 0347 6671
  /z dopiskiem - na cele kultu religijnego/

  Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
 9. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu.