Sprawozdanie Synodalne

W parafii odbyły się cztery spotkania synodalne w ramach Synodu o synodalności. Trzy pierwsze spotkania poświęcone były zaproponowanym w Vademecum Synodu zagadnieniom. Na ostatnim spotkaniu omówiono i zatwierdzono syntezę zawartą w dokumencie dostępnym pod tym linkiem. Jest ona podzielona na punkty odpowiadające omawianym zagadnieniom. Synteza nie koncentruje się na konkretnej parafii, ale na ogólnym spojrzeniu na aktualną sytuację Wspólnoty Kościoła.

Informacja o chęcia zakwaterowania uchodźców

Informacje o chęci zakwaterowanie uchodźców można przekazywać w parafii lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Więcej szczegółów znajduje się w pliku dostępnym pod tym linkiem.