VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.02.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj VI Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu Msze Święte odprawiane będą o godz. 18.00.
  3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
  4. W najbliższy piątek o godz. 17.00 w auli Św. Jana Pawła II spotkanie Kręgu Biblijnego, na które Pani Katechetka Agnieszka Halicka zaprasza klasy VII i młodzież starszą.
  5. W sobotę 23 lutego przypada 48 rocznica śmierci księdza Kanonika Zygmunta Majchrzaka – proboszcza naszej Parafii. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.