V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.02.2019 r.

1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Zwykłą.
  2. W poniedziałek 11 lutego będziemy obchodzić  XXVII Światowy Dzień Chorego, ustanowiony przez papieża Św. Jana Pawła II w święto Matki Bożej z Lourdes. Zachęcam do szczególnej modlitwy za chorych. Podczas jutrzejszej Mszy Świętej o godz. 18.00 osoby w podeszłym wieku, bądź cierpiące na jakieś poważne choroby, będące w stanie łaski uświęcającej, będą mogły przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych.
  3. W tym tygodniu Msze Święte będą odprawiane o godz. 18.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy przed Mszą Świętą.
  5. W poniedziałek przypada 13 rocznica konsekracji biskupiej Ks. Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego. Zachęcamy do modlitwy w intencji biskupa pomocniczego naszej archidiecezji.
  6. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.