NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 30.12.2018 r.

1. Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny. W sposób szczególny modlimy się dziś za wszystkie rodziny w naszej Parafii. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego -  poświęcenie wody, kadzidła i kredy. W przyszłą, pierwszą niedzielę miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00 w auli Jana Pawła II będzie wspólne śpiewanie kolęd, na które wszystkich serdecznie zapraszamy!
  3. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta oraz nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem na zakończenie Starego Roku. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  4. We wtorek Nowy Rok – Uroczystość NMP Świętej Bożej Rodzicielki. Przeżywamy Światowy Dzień Pokoju.
  5. Msze Święte w tym tygodniu w dni powszednie o godz. 9.00.
  6. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Odwiedzin chorych w tym miesiącu nie będzie.
  7. Kolęda w naszej parafii według porządku, który znajduje się w sekcji Aktualności.
  8. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.