UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – 06.01.2019 r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Obchodzimy dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to dzień, kiedy naszą modlitwą i ofiarą wspieramy misje święte.
    Podczas Mszy św. będzie poświęcenie kredy, kadzidła i wody.
  3. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą o godz. 9.00.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrztu Pańskiego.
  5. W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna po odprawianych Mszach Świętych. W pilnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny – 691 361 407.
  6. Kolęda w naszej parafii według porządku, który znajduje się w sekcji Aktualności.
    KOLĘDA NA ŻYCZENIE – TEL. 691 361 407
  7. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.