XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.10.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj 27 Niedzielę Zwykłą – Święto Matki Bożej Różańcowej.  Jest to I niedziela miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W przyszłą niedzielę przypada „XVIII Dzień Papieski” pod hasłem: Promieniowanie Ojcostwa”. W tym dniu modlimy się w intencjach Ojca Świętego, o zdrowie i potrzebne łaski w kierowaniu Kościołem i dla dobra Kościoła. A  do puszek przed kościołem zbierane będą ofiary na stypendia dla zdolnych polskich dziewcząt i chłopców z ubogich rodzin. Jest to Żywy pomnik Św. Jana Pawła II.
  3. W sobotę 13 października o godzinie 18.00 Msza Święta i Nabożeństwo Fatimskie na Świętym Wzgórzu. Bardzo serdecznie zapraszamy! Będzie to również zakończenie sezonu odprawiania Mszy Świętych na Świętym Wzgórzu.
  4. W przyszłą niedzielę Msza Święta wieczorna będzie odprawiona w kościele parafialnym o godz. 18.00, i tak będzie do 3 maja 2018 roku.
  5. W tygodniu nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 - modlimy się zgodnie z życzeniem Papieża Franciszka za Kościół. Po nabożeństwie wieczorna Msza Święta.
  6. W dniach od 12 do 16 października w Trzebnicy będą się odbywać uroczystości ku czci Św. Jadwigi, na które Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny serdecznie zaprasza. Program wywieszony jest w gablocie.
  7. Dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu. Szczególne podziękowanie kieruje do wszystkich, którzy przyczynili się do pięknego i owocnego przeżywania odpustu parafialnego. Pragnę podziękować PZC, Radzie Parafialnej, Pani Basi Siedlak za piękne dekoracje kwiatowe, Panu Organiście, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Paniom za smaczne ciasta i Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania do odpustu.