XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.10.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj 26 Niedzielę zwykłą.
  2. W poniedziałek 1 października w naszej Parafii będziemy obchodzili Patronalne Święto – Uroczystość Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Suma Odpustowa pod przewodnictwem J.E. Ojca Biskupa Jacka Kicińskiego o godz. 18.00. Podczas tej uroczystości młodzież naszej Parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Na zakończenie będzie specjalne błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa i małych dzieci, a następnie zostaną poświęcone róże, z którymi przyjdziemy na nasz odpust.  Bardzo serdecznie zapraszamy!
  3. W tygodniu  nabożeństwo różańcowe  o godz. 17.30. Po nabożeństwie o godz. 18.00 Msza święta. Bardzo proszę Rodziców o przypominanie i posyłanie dzieci i młodzież na różaniec!
  4. W środę 3 października, po różańcu o godz. 18.00, w auli będzie mierzenie dzieci i zamawianie strojów liturgicznych.
  5. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych. W najbliższy piątek o godz. 15.00 ostatnia w tym roku Droga Krzyżowa na Świętym Wzgórzu.
  6. W sobotę 6 października o godz. 12.00 Msza Święta na Świętym Wzgórzu pod przewodnictwem ks. Ryszarda Skocza i doroczna już VI Pielgrzymka Stowarzyszenia „OAZA”.
  7. W przyszłą niedzielę 7 października przypada Święto Matki Bożej Różańcowej. W tym dniu podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
  8. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i Parafii w minionym tygodniu. Szczególnie dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas, Radzie Parafialnej i wszystkim Paniom za uporządkowanie placu kościelnego na jutrzejszy odpust.