XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.09.2018 r.

1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą.
  2. W tygodniu Msze Święte  będą odprawiane o godz. 18.00. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Świętą.
  3. W przyszły poniedziałek – 1 października o godz. 18.00, przeżywać będziemy Odpust ku czci naszej Patronki Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus.
    Sumę Odpustową odprawi oraz udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży J.E. Ks. Bp Jacek Kiciński.

Wszystkich naszych Parafian i Gości serdecznie zapraszamy!
    Ksiądz Biskup tradycyjnie udzieli specjalnego błogosławieństwa Matkom w stanie błogosławionym i małym dzieciom.
    Na zakończenie uroczystości zostaną poświęcone róże – symbol naszej Patronki, dlatego bardzo proszę, aby każdy w miarę możliwości miał 1 różę, którą zabierze do domu.
    Postarajmy się, aby nikogo z nas nie zabrakło na tej uroczystości!!!
  4. Przez cały tydzień, 10 minut przed Mszą Świętą zapraszamy na Nowennę do Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, przygotowującą nas do owocnego przeżywania patronalnego święta.
  5. Spowiedź święta przed odpustem każdego dnia przed Mszą Świętą.
  6. Spotkania kandydatów do sakramentu Bierzmowania w poniedziałek i środę o godz. 18.30. Natomiast spotkanie łącznie ze świadkami w przyszłą niedzielę o godz. 18.00. Spowiedź Święta przed odpustem i bierzmowaniem w przyszłą niedzielę od godz. 19.00.
  7. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i Parafii w minionym tygodniu.