XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.10.2018 r.

1. Dzisiaj 28 Niedziela Zwykła.
  2. W dzisiejszą niedzielę przypada „XVIII Dzień Papieski” pod hasłem: Promieniowanie Ojcostwa”. W tym dniu modlimy się w intencjach Ojca Świętego, o zdrowie i potrzebne łaski w kierowaniu Kościołem i dla dobra Kościoła. A  do puszek przed kościołem zbierane są ofiary na stypendia dla zdolnych polskich dziewcząt i chłopców z ubogich rodzin. Jest to Żywy pomnik Św. Jana Pawła II.
  3. Od dzisiejszej niedzieli wieczorna Msza Święta w kościele parafialnym o godz. 18.00 i tak będzie do 3 maja 2018 roku.
  4. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30, po nim Msza Święta.
  5. We wtorek 16 października przypada Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej. Główne uroczystości odbywają się w Trzebnicy. Msza Święta w naszym kościele o godz. 18.00.
  6. W sobotę 20 października po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Rady Parafialnej i Parafialnego Zespołu Caritas.
  7. W przyszłą niedzielę, na rozpoczęcie  Tygodnia Misyjnego do puszek przed kościołem będą zbierane ofiary na potrzeby Misji Świętych.
  8. Jest jeszcze do nabycia w przedsionku kościoła kilka egzemplarzy czasopisma „TERESA Z LISIEUX”
  9. Bardzo dziękuję  za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.