XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.07.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XVI Niedzielę zwykłą.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Św. Krzysztofa. Szczególnie modlimy się za kierowców i podróżujących. W przyszłą niedzielę, na zakończenie tygodnia po Mszy Świętej o godz. 12.00  będzie poświęcenie  pojazdów. Zostanie też przeprowadzona zbiórka w ramach akcji 1 grosz za 1 km na środki transportu dla misjonarzy, jako podziękowanie za szczęśliwe podróże.
  3. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą   o godz. 18.00.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy w środę o godz. 18.00.
  5. We wtorek 24 lipca zapraszam na Mszę świętą o godz. 18.00 w intencji Ks. Prałata w 90 rocznicę urodzin.
  6. Zbliża się XXXVIII Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Wyruszy w dniu 2 sierpnia o godz. 6.00 z Katedry Wrocławskiej. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania!!!
  7. Trwa wymiana pieca węglowego do ogrzewania, auli, oraz salki i zakrystii na piec gazowy. Ta inwestycja będzie kosztowała Parafię 17 tysięcy złotych. Dlatego bardzo proszę naszych Parafian o składanie na ten cel ofiar w kopercie na tacę. Do tej chwili zebraliśmy 5120 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.