XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.07.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XV Niedzielę zwykłą.
  2. W piątek 20 lipca obchodzimy Uroczystość błogosławionego Czesława – patrona naszego miasta. Główne uroczystości odbywają się w kościele Ojców Dominikanów.
  3. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą w środę i sobotę o godz.  18.00, a w pozostałe dni o godz. 9.00.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
  5. Zbliża się 38 Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Wyruszy w czwartek 2 sierpnia o godz. 6.00 z Katedry Wrocławskiej. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania!!!
  6. Dziękuję za życzliwość, oraz wszelką pomoc przy naszym kościele i parafii w minionym tygodniu.