XVII NIEDZIELA  ZWYKŁA - 29.07.2018 r.

1. Przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12.00 poświęcimy pojazdy z racji kończącego się „Tygodnia Świętego Krzysztofa”, a do puszek przed kościołem, zgodnie z zapowiedzią zbierane będą ofiary na środki transportu dla misjonarzy. W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca, po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W tygodniu Msze święte będą odprawiane o godz. 18.00.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy w środę o godz. 18.00.
  4. Od południa 1 sierpnia do północy 2 sierpnia można uzyskać w kościołach parafialnych odpust „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.
  5. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Spowiedź święta od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych.
  6. W I Piątek o godz. 15.00 na Świętym Wzgórzu będzie Droga Krzyżowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy!
  7. Zbliża się Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Wyruszy w dniu 2 sierpnia o godz. 6.00 z Katedry Wrocławskiej. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania!!!
  8. Bardzo proszę naszych Parafian o składanie ofiar na wymianę pieca w kopercie na tacę. Do chwili obecnej zebraliśmy 7170 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”