VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 06.05.2018 r.

1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Majowe nabożeństwa przez cały tydzień po Mszy Świętej o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach!
  3. We wtorek, 8 maja, Uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika – Głównego Patrona Polski.
  4. Próby dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędą się w środę o godz. 17.00 oraz w piątek o godz. 18.30.
    Spowiedź święta przed I Komunią Świętą będzie w piątek o godz. 19.00.
    Uroczystość I Komunii Świętej w naszej Parafii odbędzie się w przyszłą niedzielę, 13 maja, o godz. 10.00. Nabożeństwo popołudniowe do Matki Bożej będzie o godz. 16.30 w kaplicy na Świętym Wzgórzu.
  5. W środę, 9 maja, po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas i Rady Parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę 13 maja zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. które będzie odprawione o godz. 17.00 w kaplicy na Świętym Wzgórzu.
  7. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele w  minionym tygodniu.