V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.04.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj V Niedzielę Wielkanocną. W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W czwartek 3 maja obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy Świętych, jak w każdą niedzielę. W tym dniu szczególnie modlimy się za naszą Ojczyznę. Przypominam o udekorowaniu naszych domów flagami narodowymi, kościelnymi i maryjnymi.
  3. Nabożeństwo majowe będzie odprawiane w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00, natomiast w niedziele po Mszy Świętej o godz. 17.00 na Świętym Wzgórzu.
  4. Od czwartku 3 maja rozpoczynamy sezon odprawiania Mszy Świętej w niedziele na Świętym Wzgórzu, który potrwa do 13 października. W związku z tym ulega zmianie porządek niedzielny na ten czas: zamiast Mszy Świętej o godzinie 18.00 w kościele parafialnym, będzie Msza Święta o godz. 17.00 w kaplicy na Świętym Wzgórzu. W miesiącu maju nabożeństwo majowe w niedziele będzie bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 17.00 w kaplicy. Natomiast nabożeństwo Fatimskie na Świętym Wzgórzu będzie każdego 13 dnia miesiąca o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca. Spowiedź Święta w I piątek od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych.
  6. W okresie letnim zapraszamy na Święte Wzgórze w I Piątki miesiąca, gdzie o godz. 15.00 będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga Krzyżowa.
  7. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.