IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.04.2018 r.

1. Przeżywamy IV  Niedzielę Wielkanocną. Jest to NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA. Modlimy się  dzisiaj i w najbliższym tygodniu o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej Parafii.
  2. W tym tygodniu Msze Święte będą odprawiane o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek 23 kwietnia przypada Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika – Głównego Patrona Polski, a w środę święto św. Marka Ewangelisty.
  4. W środę i w piątek o godz. 17.00 próba dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa! Uroczystość I Komunii Świętej w naszej Parafii odbędzie się 13 maja o godz. 10.00. Natomiast Rocznica I Komunii Świętej tradycyjnie w Boże Ciało, w tym roku 31 maja o godz. 9.00. Sakrament Bierzmowania młodzież naszej Parafii przyjmie w bieżącym roku w poniedziałek, 1 października o godz. 18.00. Bierzmowania udzieli Ks. Bp Jacek Kiciński.
  5. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu.