III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.04.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Wielkanocy.
  2. W naszej Ojczyźnie obchodzimy dziś „Niedzielę Biblijną” i rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Postarajmy się nie tylko w kościele,  ale przede wszystkim w domu sięgnąć po lekturę Pisma Świętego. W środę o godz. 17.45, w ramach Tygodnia Biblijnego w naszym kościele zapraszamy na czytanie Listu do Rzymian.
  3. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza. Modlimy się w tym szczególnym dniu o powołania Kapłańskie i Zakonne i rozpoczynamy tydzień modlitw w tej intencji.
  4. W  tygodniu Msze święte odprawiane będą o godz. 18.00.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy o g. 18.00.
  6. W środę, 18 kwietnia o godz. 17.00 będzie próba dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  7. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu.