II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08.04.2018 r.

ŚWIĘTO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

1. W dzisiejszą, II Niedzielę Wielkanocy obchodzimy w Kościele Święto Bożego Miłosierdzia. Główne uroczystości odbywają się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia.
  2. Obchodzimy Międzynarodowe Święto Caritas. Dobra okazja, żeby podziękować Panu Bogu za tysiące pracowników i wolontariuszy Caritas. Szczególne podziękowanie kierujemy do naszego Parafialnego Zespołu Caritas za zaangażowanie na rzecz potrzebujących.
  3. Dzisiaj oddajemy skarbonki na Jałmużnę Postną, rozprowadzane w środę Popielcową. Ofiary te przeznaczone są na leczenie dzieci i osób starszych.
  4. Jutro obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu Msze święte będą odprawiane  o godz. 18.00.
  6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy!
  7. W środę o godz. 17.00 odbędzie się próba dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i spotkanie z rodzicami. Obecność obowiązkowa!
  8. Dziękuję za pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.