V NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.02.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj V Niedzielę Zwykłą.
    Ponieważ jest to pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu Msze Święte będą odprawiane o godz. 18.00.
  3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą odprawiamy o godz. 18.00.
  4. W czwartek 8 lutego po Mszy Świętej wieczornej, ok. godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  5. W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada Święto Matki Bożej z Lourdes i obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych, którzy pragnęliby przyjąć sakrament Namaszczenia Chorych zapraszamy do udziału we Mszy Świętej w sobotę 10 lutego o godz. 18.00. Warunkiem przyjęcia tego sakramentu jest poważna choroba, lub podeszły wiek, a także stan łaski uświęcającej.
  6. Caritas organizuje letni wypoczynek dla seniorów 50+ nad morzem w Łebie w dniach od 5 do 15 sierpnia. Koszt 900 zł. /płatne w dwóch ratach/, który obejmuje przejazd autokarem do Łeby i z powrotem, noclegi, wyżywienie /3 posiłki dziennie/.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelka pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.