IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2018 r.

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Zwykłą. W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca, po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W piątek 2 lutego przypada Święto  Ofiarowania Pańskiego. Msza Święta o godz. 18.00. Podczas Mszy Świętej tradycyjnie zostaną poświecone świece - gromnice. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dlatego w dzisiejszą niedzielę, a także w piątek zbierane będą przy wyjściu z kościoła ofiary do puszek na pomoc zakonom kontemplacyjnym – szczególnie  siostrom karmelitankom. Również w tym dniu poświęcimy obraz Św. Józefa ufundowany przez dzieci przygotowujące się w tym roku do I Komunii Świętej.
  3. W sobotę 3 lutego we wspomnienie św. Błażeja błogosławieństwo świec i wiernych od chorób gardła.
  4. Msze święte w tygodniu będą odprawiane o godz. 18.00.
  5. W środę  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  6. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi świętej w I Piątek od godz. 17.30.
  7. Odwiedziny Chorych w I Piątek w godzinach przedpołudniowych.
  8. W przyszłą niedzielę 4 lutego przypada 12 rocznica konsekracji biskupiej naszego ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego. Polecamy w tym dniu modlitwie osobę naszego Metropolity.
  9. Caritas organizuje letni wypoczynek dla seniorów 50+ nad morzem w Łebie w dniach od 5 do 15 sierpnia. Koszt 900 zł. /płatne w dwóch ratach/, który obejmuje przejazd autokarem do Łeby i z powrotem, noclegi, wyżywienie /3 posiłki dziennie/. Bardzo proszę osoby, które zadeklarowały chęć wyjazdu o wpłaty najpóźniej dzisiaj.
  10. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.