III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2018 r.

1. Przeżywamy III Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu Msze Święte odprawiane będą odprawiane w poniedziałek i wtorek o godz. 9.00, a w pozostałe dni o godzinie 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!
  4. Zakończyliśmy kolędę w naszej Parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie i złożone przy okazji kolędy ofiary. Zgodnie z zarządzeniem Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej ofiary dzieli się na części i przekazuje odpowiednio na potrzeby diecezji, na potrzeby Seminarium Duchownego, na potrzeby Parafii i dla księży chodzących po kolędzie.
  5. W przyszłą niedzielę, zgodnie z zarządzeniem Ks. Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc zakonom klauzurowym. Zbiórka ta stanowi jedną z nielicznych okazji wyrażenia wdzięczności tym Siostrom, które trwają ustawicznie przed Panem i zanoszą do Niego, w imieniu lokalnego Kościoła na Dolnym Śląsku, modlitwy uwielbienia, przebłagania i prośby oraz wdzięczności za swoich dobrodziejów.
  6. Caritas organizuje letni wypoczynek dla seniorów 50+ nad morzem w Łebie w dniach od 5 do 15 sierpnia. Koszt 900 zł. /płatne w dwóch ratach/, który obejmuje przejazd autokarem do Łeby i z powrotem, noclegi, wyżywienie /3 posiłki dziennie/. Bardzo proszę osoby, które zadeklarowały chęć wyjazdu o wpłaty do przyszłej niedzieli. Zapisy do końca stycznia.
  7. Dziękuję bardzo serdecznie za pomoc wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.