II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2018 r.

1. Przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. W czwartek 18 stycznia rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który potrwa do 25 stycznia.
  2. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą o godz. 9.00,  tylko w sobotę o godz. 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. Caritas organizuje letni wypoczynek dla seniorów 50+ nad morzem w Łebie w dniach od 5 do 15 sierpnia. Koszt 900 zł. /płatne w dwóch ratach/, który obejmuje przejazd autokarem do Łeby i z powrotem, noclegi, wyżywienie /3 posiłki dziennie/. Zapisy do końca stycznia.
  5. W tym tygodniu kończymy kolędę w naszej Parafii.
    Plan kolędy:
    - dzisiaj, - 14.01. - ul. Św. Huberta, Witkowska i Osobowicka /wille/
    - poniedz.-15.01. –  ul. Ostrowska /od  godz. 16.00/
    - wtorek – 16.01. – ul. Palisadowa, Opłotkowa i Żywopłotowa /od 16/
    Kolęda na życzenie – tel. 691 361 407

Rodziny, które nie mogły wcześniej przyjąć kolędy, mogą umówić się na wizytę duszpasterską osobiście lub telefonicznie w dogodnym dla nich terminie.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu.