III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19.04.2015 r.

1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Wielkanocy.
  2. Za tydzień przypada Niedziela Dobrego Pasterza. W tym dniu modlimy się o powołania Kapłańskie i Zakonne oraz rozpoczynamy tydzień modlitw w tej intencji.
  3. W  tygodniu Msze święte odprawiane będą o godz. 18.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy o godzinie 18.00.
  5. Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w poniedziałek i czwartek o godz. 18.30. Obecność obowiązkowa!
  6. W najbliższy czwartek 23 kwietnia przypada uroczystość Św. Wojciecha, bpa i męczennika – Głównego Patrona Polski.
  7. We wtorek 21 kwietnia Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał jabłka osobom i rodzinom potrzebującym.
  8. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu.