II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.04.2015 r.

1. W dzisiejszą II Niedzielę Wielkanocy obchodzimy w Kościele święto BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
  2. Dzisiaj oddajemy skarbonki na Jałmużnę Postną, rozprowadzane w środę Popielcową. Ofiary te przeznaczone są na leczenie dzieci i osób starszych. Tradycyjnie niedziela Miłosierdzia Bożego jest Świętem CARITAS i rozpoczyna Tydzień Chrześcijańskiego Miłosierdzia.
  3. W tygodniu Msze święte będą odprawiane o godz. 18.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy!
  5. W poniedziałek 13 kwietnia o godz. 18.45 odbędzie się pierwsza próba do I Komunii Świętej. Zapraszam rodziców i dzieci. Obecność obowiązkowa!
    Uroczystość I Komunii Św. w naszej Parafii będzie 10 maja o godz. 10.00
  6. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.