WIELKANOC – 05.04.2015 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Z tej okazji Wszystkim naszym Parafianom i Gościom składamy życzenia  wielu   łask Bożych od Zmartwychwstałego Chrystusa.
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Tradycyjnie zostanie odczytany w naszych świątyniach list Rektora Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, a ofiary złożone na tacę przeznaczone są  na utrzymanie tej uczelni.
  3. W przyszłą niedzielę, II Wielkanocną będziemy przeżywać Święto Bożego Miłosierdzia.
  4. W naszym kościele Nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia przez cały tydzień o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  5. W tygodniu Msze święte w oktawie Zmartwychwstania Pańskiego będą odprawiane o godz. 18.00.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!
  7. W przyszłą niedzielę będą zbierane skarbonki na jałmużnę postną, które były rozprowadzane przez  Caritas w środę popielcową. Również w tym dniu obchodzimy Święto Caritas.
  8. Dziękuję tym wszystkim, którzy pomagali przy dekoracji świątecznej naszego kościoła, a szczególnie Pani Barbarze Siedlak za prace przy Ciemnicy i Bożym Grobie, oraz za dekoracje kwiatowe. Dziękuję Panu organiście, oraz Służbie Liturgicznej Ołtarza, szczególnie naszym szafarzom i lektorom.