IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04.2015 r.

1. Przeżywamy IV  Niedzielę Wielkanocną- Niedzielę Dobrego Pasterza. Modlimy się szczególnie dzisiaj i w najbliższym tygodniu o powołania kapłańskie i zakonne. W przyszłą niedzielę jako I miesiąca, po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W tym tygodniu Msze Święte będą odprawiane o godz. 18.00. We wtorek Mszy Świętej nie będzie.
  3. Jutro przypada I rocznica Kanonizacji Św. Jana Pawła II. Msza Święta o godz. 18.00, a po niej zapraszamy do auli na wystawę i na spotkanie przygotowane przez Panią Danutę Kowalczyk.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy o godz. 18.00.
  5. W poniedziałek i czwartek zapraszam na próbę dzieci z kl. II, przygotowujące się do I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa! Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 10 maja o godz. 10.00. Rocznica I Komunii Świętej tradycyjnie w uroczystość Bożego Ciała, w tym roku przypada 4 czerwca o godz. 9.00.
  6. Od piątku 1 maja rozpoczynamy odprawianie nabożeństw majowych o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  7. Od soboty 2 maja rozpoczynamy sezon odprawiania Mszy Świętej na Świętym Wzgórzu, który potrwa do 13 października. W związku z tym ulega zmianie porządek niedzielny: zamiast Mszy Świętej o godz. 18.00 odprawianej zimą w kościele parafialnym, będzie Msza Święta o godz. 17.00 w kaplicy na Świętym Wzgórzu. Nabożeństwo majowe i czerwcowe w niedzielę będzie odprawiane bezpośrednio po Mszy Świętej w kaplicy. Natomiast Nabożeństwo Fatimskie na Świętym Wzgórzu będzie odprawiane każdego 13 dnia miesiąca o godz. 18.00 /w tygodniu/, a o godz. 17.00 /w niedziele/.
  8. W sobotę 2 maja obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski. W tym Dniu w kaplicy na Świętym Wzgórzu zostanie poświęcony nowy żyrandol, kandelabry, wieczne lampki i ornat oraz zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Fundatorów. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  9. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i  parafii w minionym tygodniu.