NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – 23.11.2014 r.

1. Przeżywamy   Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to zarazem ostatnia niedziela roku liturgicznego.
    Przyszła niedziela jest pierwszą Niedzielą Adwentu.
    Dzisiaj w naszej Parafii gościmy Ojców Oblatów, którzy głoszą Słowo Boże i po każdej Mszy Świętej rozprowadzają kalendarze na cele misyjne.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest, zgodnie z zarządzeniem Księdza Arcybiskupa, na budujące się kościoły w naszej archidiecezji.
  3. Msze święte w tym tygodniu odprawiane będą we wtorek i czwartek o godz. 9.00, a w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  5. W piątek  28 listopada przypadają imieniny Księdza Prałata Zdzisława Kaleńskiego. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Solenizanta, która zostanie odprawiona o godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę – I Adwentu w kościele po każdej Mszy Świętej będzie można nabyć opłatki wigilijne. Opłatki nie będą roznoszone do domów! Zaopatrujemy się w nie w naszym  kościele we wszystkie niedziele adwentu.
  7. Również w przyszłą niedzielę będą do nabycia świece wigilijne Caritas, z których dochód przeznaczony jest na pomoc najbiedniejszym dzieciom.
  8. Składam serdeczne podziękowanie za pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu.