XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.11.2014 r.

1. Przeżywamy 33 Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski do puszek przed kościołem można złożyć ofiarę na potrzeby organizacyjne Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku.
  2. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą we wtorek i czwartek o godz. 9.00, a w pozostałe dni o godz. 18.00.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00. Zapraszamy.
  4. Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Taca w tym dniu przeznaczona będzie, zgodnie z zarządzeniem Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej na nowo powstające kościoły w naszej archidiecezji.
  5. W  przyszłą niedzielę kazania w naszym kościele  będą głosić Ojcowie Oblaci z Wrocławskich Popowic, którzy też będą po Mszach Świętych  rozprowadzać kalendarze misyjne.
  6. W dniach 29-30 listopada w Hali Orbita przy ul. Wejherowskiej odbędą się Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne, do udziału bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich naszych Parafian! Zapisywać się można na podanej stronie internetowej, lub w zakrystii. Bliższe informacje umieszczone są w gablocie.
  7. W środę o godz. 17.00 Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał rodzinom i osobom potrzebującym jabłka.
  8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu pomagali przy kościele i parafii.