WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 21.05.2023 r.

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Nabożeństwo majowe dziś po Mszy Świętej w kaplicy na Świętym Wzgórzu.
    W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  2. Msze Święte w tym tygodniu o godz. 18.00,  a bezpośrednio po nich nabożeństwo majowe.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona będzie z nabożeństwem majowym.
  4. W środę po wieczornej Mszy Świętej w kościele odbędzie się spotkanie rodziców klas I i II w sprawie ustalenia terminu uroczystości I Komunii Świętej.
  5. W niedzielę 18 czerwca, na Świętym Wzgórzu odbędzie się Spotkanie z Poezją i Piosenką Religijną, połączone z odpustem i festynem. Już dziś serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.
  6. Składam serdeczne ‘Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy pomagali przy parafii  i kościele w minionym tygodniu.