NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 28.05.2023 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Zesłania Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy. Będzie to pierwsza niedziela miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza święta w tym dniu o godz. 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Święto Dziękczynienia. Ofiarami do puszek po Mszy Świętej, będziemy wspierać Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  4. Msze Święte w tym tygodniu o godz. 18.00, a bezpośrednio po nich nabożeństwo, od czwartku do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.
  6. W środę po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.45 próba dzieci przed rocznicą I Komunii Świętej i spotkanie z rodzicami. Rocznica I Komunii Świętej będzie w Boże Ciało o godz. 9.00.
  7. W czwartek, 1 czerwca, przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to I Czwartek miesiąca, dlatego zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Świętej do godz. 21.00.
  8. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych.
  9. W pierwszy piątek o godz. 15.00 na Świętym Wzgórzu Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga Krzyżowa. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za Kościół, Ojczyznę, parafię, nasze rodziny i o pokój na świecie.
  10. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.