VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.05.2023 r.

1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Dzisiaj w naszej parafii dzieci z klasy III przeżywają uroczystość I Komunii Świętej. Nabożeństwo majowe po Mszy Świętej na Świętym Wzgórzu.
  2. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  3. Przez najbliższy tydzień dzieci komunijne będą przeżywały tzw. „Biały Tydzień” – uczestniczą razem z rodzicami we Mszy Świętej o godz. 18.00 i w nabożeństwie majowym.
    Nabożeństwa majowe będą odprawiane bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.
  5. W wtorek 16 maja obchodzimy Święto Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  6. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  7. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu. Rodzicom dzieci, które dziś przystąpiły do I Komunii Świętej dziękuję za przygotowanie kościoła na tę uroczystość i za dar ołtarza. Dziękuję za piękne dekoracje kwiatowe.