V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 07.05.2023 r.

1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkanocną. W naszej parafii kończymy MISJE ŚWIĘTE. Bardzo dziękuję O. Przemysławowi Ilskiemu za ten tydzień wytężonej pracy misyjnej w naszej wspólnocie parafialnej.
  2. W poniedziałek przypada Uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika – głównego Patrona Polski.
  3. W tygodniu Msze Święte będą odprawiane o godz. 18.00. Nabożeństwo majowe bezpośrednio po Mszach Świętych.
    W Rędzinie w sobotę o godz. 17.00 Msza Święta z niedzieli.
  4. W sobotę 13 maja, zapraszamy na godz. 18.00 na Święte Wzgórze, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta i pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
  5. W piątek 13 maja spowiedź dzieci i rodziców przed Pierwszą Komunią Świętą będzie o godz. 18.30. Przynosimy świece!
  6. W przyszłą niedzielę 14 maja na dodatkowej Mszy Świętej o godz. 10.00 odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej.
  7. We wtorek 9 maja po wieczornej Mszy Świętej w naszej auli odbędzie się  spotkanie PZC i Rady Parafialnej.
  8. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.