IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 30.04.2023 r.

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Wielkanocy.
  2. W naszej parafii rozpoczynamy Parafialne Misje Święte, które poprowadzi O. Przemysław Ilski z zakonu Redemptorystów. Zapraszamy Wszystkich do udziału!
  3. W środę 3 maja obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy Świętych, jak w każdą niedzielę. W tym dniu szczególnie modlimy się za naszą Ojczyznę. Przypominam o udekorowaniu naszych domów flagami narodowymi, kościelnymi i maryjnymi.
  4. W tygodniu Msze święte będą odprawiane według porządku Parafialnych Misji Świętych.
  5. Nabożeństwo majowe w tym tygodniu ze względu na Misje Święte będzie odprawiane  podczas apelu  o godz. 20.45, a w niedziele po Mszy Świętej o godz. 17.00 w kaplicy na Świętym Wzgórzu.
  6. Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w I Piątek w godzinach przedpołudniowych.
  7. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu.