XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022 r.

1. Przeżywamy dzisiaj 22 Niedzielę Zwykłą. W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca po każdej Mszy Świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W czwartek 1 września uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców zapraszamy na Mszę świętą o godz. 10.00. Spowiedź święta przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego będzie w środę o godz. 17.30.
  3. W środę przed Mszą świętą o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca. Spowiedź święta w pierwszy piątek od godz. 17.30. Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w piątek w godzinach przedpołudniowych.
  5. W I Czwartek miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 18.30 do 21.00.
  6. W I Piątek na Świętym wzgórzu o godz. 15.00 – w Godzinie Miłosierdzia Bożego – zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Drogę Krzyżową w int. Ojczyzny, Parafii, o pokój i nawrócenie grzeszników i nieprzyjaciół Kościoła.
  7. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.