XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2022 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXIV Niedzielę Zwykłą. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy XII Tydzień Wychowania pod hasłem: „Ja jestem drogą, prawdą i życiem”.
    W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej racji będzie zbiórka do puszek na diecezjalne Katolickie Radio Rodzina.
  2. We wtorek o godz. 18.00 na Świętym Wzgórzu odpust z racji Święta Imienia Maryi i nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy!
  3. W najbliższym tygodniu Msze Święte odprawiane będą o godz.18.00, tylko w piątek o godz. 9.00.
  4. W środę 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek 15 września NMP Bolesnej – odpust w parafii na Różance.
  5. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą odprawiamy przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
  6. Środa, 14 września w Kościele jest Dniem Modlitwy za Ukrainę, zgodnie z życzeniem papieża Franciszka. Zapraszamy na adorację i modlitwę różańcową w tym dniu o godz. 17.30.
  7. Z piątku 16 września na sobotę 17 września archidiecezjalne czuwanie na Jasnej Górze. Zachęcam do uczestnictwa w tym modlitewnym wydarzeniu u stóp Matki Bożej Częstochowskiej.
  8. Jubileuszowa 25 Procesja z relikwiami Św. Stanisława bpa i męczennika i Św. Doroty ulicami Wrocławia odbędzie się w niedzielę 18 września. Początek o godz. 16.00 w bazylice św. Elżbiety, a zakończenie w kościele św. Stanisława i św. Doroty. Zachęcam do udziału!
  9. W poniedziałek o godz. 18.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  10. W środę po wieczornej Mszy świętej ok. godz. 18.40 spotkanie rodziców dzieci klas III, przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  11. Składam podziękowanie za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu.