XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XXI Niedzielę Zwykłą.
  2. W najbliższym tygodniu w dni powszednie Msze święte odprawiane będą o godz. 18.00.
  3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  4. W piątek 26 sierpnia przeżywać będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  5. Składam bardzo serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc przy kościele i  parafii w minionym tygodniu. Szczególnie chcę podziękować paniom Barbarze Siedlak, Ewie Wojciechowskiej, panu Organiście i państwu Zielińskim za prace przy alpinarium i nasadzaniu hortensji na naszym placu kościelnym.