NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – 24.11.2019 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.  Dzisiejsza niedziela jest ostatnią roku liturgicznego. Przyszła niedziela będzie I Niedzielą Adwentu, a zarazem pierwszą niedzielą grudnia – Adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej.
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli tradycyjnie przeznaczona jest, zgodnie z zarządzeniem Księdza Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego  na odbudowę kościołów w naszej archidiecezji.
  3. Msze święte w tym tygodniu odprawiane będą o godz. 18.00.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy o godz. 18.00.
  5. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.30 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę – I Adwentu w kościele po każdej Mszy Świętej będzie można nabyć opłatki wigilijne. Opłatki nie będą roznoszone do domów! Zaopatrujemy się w nie w naszym kościele we wszystkie niedziele adwentu.
  7. Również w przyszłą niedzielę będą do nabycia świece wigilijne Caritas, z których dochód przeznaczony jest na pomoc najbiedniejszym dzieciom.
  8. W czwartek  28 listopada przypadają imieniny Ks. Prałata Zdzisława Kaleńskiego. Msza Święta w intencji Czcigodnego Solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  9. Bardzo prosimy rodziny, które mogą jeszcze przyjąć gości,  którzy przyjadą do Wrocławia na Europejskie Spotkanie Młodych w dniach 28 grudnia – 1 stycznia 2020 r. o składanie w zakrystii deklaracji na ich przyjęcie.
  10. Składam serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.