XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11.2019 r.

1. Przeżywamy 33 Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą o godz. 18.00.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą Świętą.
  4. We wtorek 19 listopada o godz. 18.45 w auli Spotkanie Biblijne, na które bardzo serdecznie zapraszamy. Należy mieć ze sobą Pismo Święte.
  5. W środę o godz. 20.00 do kościoła zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie modlitewne TAIZE przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  6. W środę 20 listopada po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zgodnie z zarządzeniem Księdza Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego taca przeznaczona jest na budujące się kościoły w naszej archidiecezji.
  8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu pomagali przy kościele i parafii.