XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.09.2018 r.

1. Przeżywamy 23 Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj rozpoczynamy VIII TYDZIEŃ WYCHOWANIA pod hasłem „W poszukiwaniu drogi”.
  2. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane o godz. 18.00.
  3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W  czwartek 13 września na  Świętym Wzgórzu o godz. 18.00  Msza Święta i Nabożeństwo Fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  5. W piątek 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w sobotę NMP Bolesnej – odpust na Różance.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  7. W poniedziałek 10 września o godz. 18.30 w auli spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii misjonarza z Afryki, który wygłosi kazania. Będziemy też mogli wspomóc misje składając ofiary do puszek po Mszach Świętych.
  9. W piątek 21 września organizujemy pielgrzymkę na Jasną Górę, w ramach pielgrzymki archidiecezjalnej. Wyjazd o godz. 11.00, powrót ok. północy. Koszt 50 zł. Chętnych bardzo proszę o zgłaszanie się do zakrystii.
  10. Zwracam się z prośbą do naszych Parafian o składanie, w kopercie na tacę lub przelewem na konto parafii, dobrowolnych ofiar na wymianę pieca węglowego na gazowy do ogrzewania auli i salek. Do chwili obecnej zebraliśmy 10 900 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”!
  11. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele.