XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.08.2015 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XX Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu Msze święte w naszym kościele w dni powszednie odprawiane będą we wtorek i czwartek o godz. 9.00, w pozostałe dni o godz. 18.00.
  3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 18.00.
  4. Składam bardzo serdeczne podziękowanie za pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu. Szczególnie dziękuję Pani Basi Siedlak i Pani Stasi Solipiwko za dekorację kościoła na uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.