XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.08.2015 r.

1. Przeżywamy dzisiaj 19 Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu, w dni powszednie Msze Święte odprawiane będą o godz. 18.00.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy w środę o godz. 18.00.
  4. W czwartek 13 sierpnia zapraszamy na Mszę Świętą i Nabożeństwo Fatimskie, które zostanie odprawione o godz. 18.00 na Świętym Wzgórzu.
  5. W sobotę 15 sierpnia przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu porządek Mszy Świętych świąteczny, jak w każdą niedzielę. W tym dniu tradycyjnie święcimy pierwociny naszych pól - zioła i kwiaty. Taca przeznaczona jest na remonty i odbudowę zniszczonych przez ostatnie nawałnice kościołów w naszej Archidiecezji.
  6. Składam bardzo serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.