II NIEDZIELA ADWENTU – 07.12.2014 r.

1. Przeżywamy II Niedzielę Adwentu, a zarazem pierwszą niedzielę miesiąca, dlatego po Mszach Świętych będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj modlimy się za naszych braci chrześcijan za wschodnią granicą, a do puszek przed kościołem możemy złożyć ofiarę na pomoc materialną Kościołowi na Wschodzie. Okażmy im nasze serce!
  3. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa!
  4. W poniedziałek 8 grudnia przeżywać będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza Św. o godz. 17.00 z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii, którym poświecimy książeczki, a następnie będzie spotkanie rodziców i dzieci w auli.
  5. Msze święte  w tym tygodniu będą odprawiane o godz. 17.00. Na roraty serdecznie zapraszamy w poniedziałek, środę i piątek.
  6. Opłatki wigilijne poświęcamy i odbieramy we wszystkie niedziele adwentu w kościele – po każdej Mszy Świętej. Opłatki nie będą roznoszone do domów!
  7. W przedsionku kościoła można nabyć świece wigilijną Caritas, pomagając w ten sposób najbiedniejszym dzieciom.
  8. W czwartek 11 grudnia po Mszy Świętej o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej i Parafialnego Zespołu Caritas.
  9. W sobotę 20 grudnia o godz. 15.00 Msza Święta w kościele, a o godz. 15.30 w Auli Św. Jana Pawła II Parafialny Zespół Caritas organizuje Wigilię Osiedlową, na którą Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy!
  10. Bardzo prosimy nasze Panie o przynoszenie ciast i wypieków w piątek 19 grudnia od godz. 10.00 do 13.00. Panie, które mogłyby pomóc lepić pierogi zapraszamy do kuchni przy auli w piątek o godz. 10.00. Wszystkim zaangażowanym w tę sprawę składam serdeczne „Bóg zapłać”!
  11. W niedzielę - 21 grudnia w naszej parafii będzie dzień spowiedzi świętej. Przed południem możliwość spowiedzi św. podczas Mszy Św.,  a popołudniu od godz. 17.30 do 18.30. Postarajmy się tak zorganizować czas, aby móc wtedy skorzystać ze spowiedzi i w ten sposób dobrze  przygotować się do  świąt Bożego Narodzenia.
  12. Dziękuję Wszystkim, którzy pomagali przy kościele i parafii w minionym tygodniu. Szczególnie dziękuję naszej drukarni „KEA” za pomoc w zorganizowaniu dzieciom Świętego Mikołaja.