BOŻE NARODZENIE – 25.12.2022 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Bożego Narodzenia.
  2. W drugi dzień świąt przypada święto Św. Szczepana – pierwszego męczennika. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Taca w tym dniu przeznaczona jest na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego i Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.
  3. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą  we wtorek, czwartek i piątek o godz. 9.00, a w środę i sobotę o godz. 18.00.
  4. W sobotę Msza Święta i nabożeństwo dziękczynne na zakończenie Starego Roku 2022 o godz. 18.00.  Bardzo serdecznie zapraszamy!
  5. W przyszłą niedzielę przypada Nowy Rok, a zarazem Uroczystość Bożej Rodzicielki - Msze święte  - o godz. 9.00, 12.00 i 18.00. W Rędzinie Msza Święta o godz. 10.30.
  6. Kolęda w naszej parafii odbędzie się w formie tradycyjnej. W najbliższym tygodniu wg. Następującego porządku:
    - 27.12. wtorek     od godz. 14.00 –     Rędzin
    - 28.12. środa       od godz. 16.00 – ul. Opłotkowa, Żywopłotowa i Palisadowa
    - 29.12. czwartek od godz. 16.00 – ul. Krotoszyńska
    - 30.12. piątek      od godz. 16.00 – ul. Jarocińska i Ćwiczebna
  7. Bardzo serdecznie dziękuje za pomoc przy kościele w minionym tygodniu, szczególnie za prace przy świątecznym dekorowaniu kościoła. Dziękuję naszym szafarzom za szopkę na placu kościelnym.