III NIEDZIELA ADWENTU – 11.12.2022 r.

1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Adwentu. We wtorek - 13 XII będziemy przeżywać dzień modlitwy za ofiary stanu wojennego.
  2. Msze Święte w tym tygodniu będą odprawiane o godz. 17.00. Roraty w poniedziałek, środę i piątek.
  3. W przyszłą niedzielę 18 grudnia w naszej Parafii będzie Dzień Skupienia przed Bożym Narodzeniem. Okazja do spowiedzi Świętej przed południem od godz. 8.30 poprzez odprawiane Msze Święte do godz. 13.00, a następnie od godz. 17.30 do 18.30.
  4. Opłatki wigilijne  odbieramy przez cały okres adwentu w kościele po każdej Mszy Świętej. Opłatki nie są roznoszone do domów!
  5. W przedsionku kościoła są do nabycia kalendarze ze św. Teresą i czasopisma o św. Teresie z racji 150 rocznicy jej urodzin.
  6. W przedsionku kościoła jest  Kiermasz prac świątecznych dzieci ze Świetlicy Akson.
  7. W przyszłą niedzielę 18 XII o godz. 15.00  w Auli św. Jana Pawła II odbędzie się WIGILIA PARAFIALNA, na którą bardzo serdecznie zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców naszego osiedla Parafialny Zespół Caritas i Rada Parafialna.   Panie bardzo prosimy o przynoszenie ciast i wypieków w sobotę od godz. 10.00 do 13.00, oraz po Mszy Świętej wieczornej. Wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tę sprawę składam serdeczne „Bóg zapłać”!
  8. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.