VIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 02.03.2014 r.

1.     Przeżywamy VIII Niedzielę Zwykłą. Jest to I niedziela miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2.     We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu przed Popielcem. Okazja do spowiedzi świętej podczas adoracji.

3.     W najbliższą środę przypada  POPIELEC. Przez symboliczny gest posypania naszych głów popiołem w czasie liturgii tego dnia wkroczymy w okres Wielkiego Postu. W tym dniu gromadzimy się na Mszy świętej o  godz. 18.00.

W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.

4.     Od Środy Popielcowej rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitwy o ducha pokuty i dobre odprawienie rekolekcji wielkopostnych. Rekolekcje w naszej Parafii będą od 6 do 9 kwietnia.

5.     Rozpoczynają się  nabożeństwa wielkopostne. Już w tym tygodniu  w piątek pierwsza  Droga Krzyżowa. Serdeczne zaproszenie do udziału w tych nabożeństwach kierujemy nie tylko do dorosłych, ale przede wszystkim do dzieci i młodzieży.

6.      DROGA KRZYŻOWA będzie odprawiana w naszym kościele w piątki o godz. 17.30,  a po niej Msza Święta wieczorna.

7.      GORZKIE ŻALE  będą w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.

8.     W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych.

9.     Składam serdeczne „Bóg zapłać” za pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu. Dziękuję również za składane ofiary na sprzątanie kościoła.