NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ – 05.04.2020 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Męki Pańskiej.  Gorzkie Żale o godz. 17.30.
  2. Rozpoczyna  się  bogata liturgia Wielkiego  Tygodnia,  która ma nas bezpośrednio wprowadzić w przeżywanie tajemnicy Zmartwychwstania Pańskiego. Przeżyjmy ten Wielki Tydzień tak, jak powinien przeżywać go człowiek wierzący - godnie, po chrześcijańsku. Zwłaszcza Triduum Paschalne.
    Wielki Czwartek - Msza Święta Wieczerzy Pańskiej - godz. 18.00
    Wielki Piątek - Liturgia Męki Pańskiej - godz. 18.00
    Wielka Sobota - Wigilia Paschalna - godz. 20.00
    Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego:
    Msze Święte: Godz. 9.00, 12.00 i 18.00, w Rędzinie godz. 10.30.

UWAGA!!!
    Powyższe Uroczystości będą transmitowane z naszego kościoła na platformie YouTube na kanale – PARAFIA OSOBOWICE WROCŁAW
  3. Poświęcenia Pokarmów w kościele nie ma. Należy pobłogosławić stół wielkanocny według wzoru podanego w dokumencie dostępnym tutaj.
  4. ADORACJA w Wielki Piątek  po nabożeństwie do g. 20.30
    ADORACJA w Wielką Sobotę od godz. 9.00 do 15.30.
    Postarajmy się znaleźć czas na chwilę modlitwy przy Bożym Grobie.
  5. Od Wielkiego Piątku do II Niedzieli Wielkanocnej przed wieczornym nabożeństwem będzie Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia o ustanie epidemii!
  6. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na ubezpieczenie i na kwiaty do Bożego Grobu zarówno w  kościele, jak też na konto parafii. Dziękuję za ofiary składane na „tacę” przelewem na konto naszej parafii.