I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 01.03.2020 r.

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
    O godz. 17.15 „GORZKIE ŻALE” -  nabożeństwo ku czci Męki  Pańskiej. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy w środę o godz. 18.00.
  3. We wtorek 3 marca zapraszamy na Spotkanie Biblijne o godz. 18.45 w auli.
  4. W piątek DROGA KRZYŻOWA o godz. 17.30.
  5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. W piątek od godz. 17.30. Odwiedziny Chorych w piątek w godzinach przedpołudniowych.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w I Czwartek od godz. 20.00 do 21.00.
  7. W przyszłą, drugą niedzielę Wielkiego Postu, zgodnie z zarządzeniem Kurii Wrocławskiej do puszek przed kościołem zbierane będą ofiary na potrzeby misji świętych.
  8. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w naszej parafii będą głoszone w dniach 22 - 24 marca. Poprowadzi je Ks. Dr Lech Nowak – wicedyrektor Muzeum i Archiwum  Archidiecezjalnego we Wrocławiu. W tym samym czasie będą również rekolekcje dla dzieci szkolnych.
  9. W każdą niedzielę w przedsionku kościoła zbierane będą ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na ubezpieczenie kościoła i kaplic. Zbiórka na te cele będzie we wszystkie niedziele Wielkiego Postu. Można także złożyć ofiarę dokonując przelewu na konto Parafii p.w. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, ul. Osobowicka 129, 51-004 Wrocław.

Konto nr 91 1090 2398 0000 0001 0347 6671
    /z dopiskiem - na cele kultu religijnego/

Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  10. Parafialny Zespół Caritas w przedsionku kościoła rozprowadza świece – paschaliki i baranki wielkanocne z czekolady w ramach akcji Jałmużna Wielkopostna. Proponujemy też włączenie się do akcji „Talent Miłosierdzia”. Dochód przeznaczony jest na pomoc najbiedniejszym.
    Zachęcamy też do przekazania 1% podatku dla Caritas Polska.
  11. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.