XXIX NIEDZIELA  ZWYKŁA - 20.10.2014 r.

1. Dzisiaj 29 niedziela zwykła. Przeżywamy w Kościele Powszechnym Światowy Dzień Misyjny. Modlimy się za kraje misyjne i składamy ofiary na pomoc ludziom w tych krajach. Dlatego dzisiaj do puszek przed kościołem zbieramy ofiary na potrzeby Misji Świętych.
    Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy!
  2. Wewtorek 22 października obchodzimy liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30, a po nim  o godz. 18.00 Msza Święta.
  4. W przedsionku kościoła są do nabycia kalendarze na 2014 rok. Szczególnie polecamy kalendarz ze Świętą Teresa Patronką naszej Parafii. Cena kalendarza 7 zł.
  5. Można się jeszcze zapisać na prenumeratę czasopisma  „Teresa z Lisieux”.
  6. W najbliższy wtorek 22 października Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał żywność rodzinom i osobom potrzebującym takiej pomocy.
  7. W środę 23 października po różańcu, o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców z klasy drugiej, przygotowujące się do I Komunii Świętej.
  8. Naszym chrześcijańskim obowiązkiem jest pamięć o zmarłych. Powinna ona wyrażać się przede wszystkim przez modlitwę. Stąd w miesiącu listopadzie w sposób szczególny modlimy się za zmarłych na nabożeństwach wypominkowych. Dzisiaj i w najbliższych dniach do rodzin naszej parafii przekazane będą kartki wypominkowe. Na kopercie oprócz nazwiska rodziny jest wypisana data określająca dzień modlitwy za zmarłych, których imiona wymienimy na kartce. Nabożeństwo wypominkowe w naszym kościele będzie odprawiane:  2 listopada o godz. 9.00 i 17.30, 3 listopada o godz. 9.00, 12.00 i 17.30, a w następne dni - do 14 listopada o godz. 17.30.
    Kartki wypominkowe proszę składać na tacę lub w zakrystii.
    Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
  9. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.